• İndirimli fiyat
Şapşal Şirinler / Hikmet Temel Akarsu Şapşal Şirinler / Hikmet Temel Akarsu

Şapşal Şirinler

Referans: çk_016

9,26 ₺
6,25 ₺ 3,01 ₺ kazanın

Levent yüzmeyi seviyordu, ama bir spor dalı olarak yüzmenin nasıl bir disiplin gerektirdiğini bilmiyordu. Ailesi, derslerine yoğunlaşamayacak diye düşünürken, yüzme çalışmalarındaki disiplin derslerine de yansıdı.

Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Güvenlik politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle) Güvenlik politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle)
  • Teslimat politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle) Teslimat politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle)
  • İade politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle) İade politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle)

ŞAPŞAL ŞİRİNLER - Olimpiyat Yolunda

Yazan             :  HİKMET TEMEL AKARSU

Kapak resmi    :  GAMZE DUMLU

ISBN              :  978-605-4453-62-0

Ebat / sayfa sayısı       :  12,5 x 19 cm / 144 sayfa

Kâğıt türü       :  70 gr. Enzo Deluxe

 

 

ARKA KAPAK

GELECEĞİN YILDIZI SEN OLABİLİRSİN!

Levent yüzmeyi seviyordu, ama bir spor dalı olarak yüzmenin nasıl bir disiplin gerektirdiğini bilmiyordu. Ailesi, derslerine yoğunlaşamayacak diye düşünürken, yüzme çalışmalarındaki disiplin derslerine de yansıdı.

Fikret başarılı ama çekingen bir çocuktu. Çoğu kez başkalarının alay konusu olurdu. Bir gün okulun futbol takımına yazıldı. Haftalar sonra ilk maçına çıktığında, artık bambaşka bir Fikret vardı. İnsan ilişkileri kuvvetli, eğlenceli bir Fikret...

Hazan, eskrimde dereceye girerse yurtdışında öğrenim bursu kazanacaktı. Acaba bir eskrimci, tıpkı eski zamanlarda ellerinde kılıcıyla adaleti sağlayan şövalyeler gibi, bir halk kahramanı olabilir miydi?

şapşal şirinler, sporun hayatın bir parçası olduğunu anlatıyor. Farklı dalları seçen öğrencilerin okulla, arkadaşlarıyla, aileleriyle yaşadıkları sorunları, paylaşımları ele alıyor. Önyargıları ve doğru bildiğimiz yanlışları bize gösteriyor. Herhangi bir spor dalında ülkemizi temsil edecek gençler neden sizin aranızdan çıkmasın?

YAZAR BİYOGRAFİSİ

HİKMET TEMEL AKARSU - d. 1960, Gümüşhane

 

İTÜ Mimarlık Fakültesi’ni bitirdi. Deneme, makale, eleştiri, oyun ve senaryo yazarlığı da dahil olmak üzere edebiyatın tüm alanlarında ürün verdi. Kayıp Kuşak, İstanbul Dörtlüsü ve Ölümsüz Antikite gibi roman serilerine imza attı. Yazıları Varlık, Gösteri, Radikal Kitap, Cumhuriyet Kitap, Yasak Meyve gibi dergilerde yayımlandı. Çalınan Tez adlı radyo oyunu TRT’den ödül kazandı. Taşhan adlı radyo oyunu ise 2006 yılında sekiz bölüm halinde TRT Radyo 1’de tefrika edildi.

çk_016

Belirli Referanslar