Çevreci Peri Masalları 1: Çevreci Peri / Hikmet Temel Akarsu Çevreci Peri Masalları 1: Çevreci Peri / Hikmet Temel Akarsu

Çevreci Peri Masalları 1: Çevreci Peri

Referans: shf-yk-akarsu_030

35,00 ₺

Hava kirliliği, suların kirliliği, toprakların hor kullanılması… İnsanların bir anda göremediği bu sorunlar, yıllar geçtikçe çok büyük felaketlere yol açıyor. Şimdiye kadar çoktan dünyanın sonu gelecekken, periler çevreyi koruyor ve iyi yürekli insanlara destek oluyor. Peki, periler insanlara ne öneriyor?

  • Güvenlik politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle) Güvenlik politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle)
  • Teslimat politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle) Teslimat politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle)
  • İade politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle) İade politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle)

Çevreci Peri Masalları 1: Çevreci Peri

Hava kirliliği, suların kirliliği, toprakların hor kullanılması… İnsanların bir anda göremediği bu sorunlar, yıllar geçtikçe çok büyük felaketlere yol açıyor. Şimdiye kadar çoktan dünyanın sonu gelecekken, periler çevreyi koruyor ve iyi yürekli insanlara destek oluyor. Peki, periler insanlara ne öneriyor? Çevreyi korumak için hepimize düşen görevler nelerdir? Kitabın sonundaki Çevreci Peri testi, çocukları hem öyküler üzerine düşündürüyor, hem de çevreye ilişkin yeni bilgiler sunuyor. Eserin Adı: Çevreci Peri (Doğa Düşmanlarına Karşı) (Çevreci Peri Masalları I. ) Baskı: 1. Baskı – 2010 - 2. Baskı - 2013 Türü: Masal - Öykü Sayfa Sayısı: 96 Üst Fiyatı: 8 TL Çıkış Tarihi: Ocak 2013 Editörü: Nurgül Ateş Sayfa Tasarımı: Murat Aksoy Kapak Resmi ve İç Desenler: Zeynep Özatalay Yayınevi: Çizmeli Kedi Yayınevi Erişim: 0216 405 14 97 – 0216 405 14 98 ISBN: 978-605-5671-45-7 Bulunabileceği Yerler: Tüm kitapçılar, büyük marketler, kitap siteleri, Çizmeli Kedi.

shf-yk-akarsu_030
5 Ürünler

Belirli Referanslar