Çevreci Peri Masalları 2: İlham Perisi / Hikmet Temel Akarsu Çevreci Peri Masalları 2: İlham Perisi / Hikmet Temel Akarsu

Çevreci Peri Masalları 2: İlham Perisi

Referans: shf-yk-akarsu_031

35,00 ₺

Periler Tüm Canlıları Sever! Sineklerin kökünü kurutan bir cihaz icat edilse… Sadece sineklerin mi? Kanatlı bütün canlıların kökünü kurutsa… Hayatımız daha mı güzel olur, yoksa doğanın dengesi mi bozulur? İnsan doğayı her şeyiyle sever. Kendisinin de doğanın bir parçası olduğunu unutmaz, değil mi?

  • Güvenlik politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle) Güvenlik politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle)
  • Teslimat politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle) Teslimat politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle)
  • İade politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle) İade politikası (Müşteri güvence modülü ile düzenle)

Periler Tüm Canlıları Sever! Sineklerin kökünü kurutan bir cihaz icat edilse… Sadece sineklerin mi? Kanatlı bütün canlıların kökünü kurutsa… Hayatımız daha mı güzel olur, yoksa doğanın dengesi mi bozulur? İnsan doğayı her şeyiyle sever. Kendisinin de doğanın bir parçası olduğunu unutmaz, değil mi? Kitabın sonundaki Çevreci Peri testi, çocukları hem öyküler üzerine düşündürüyor, hem de çevreye ilişkin yeni bilgiler sunuyor. Eserin Adı: İlham Perisi (Türlerin Yok Edilmesine Karşı) (Çevreci Peri Masalları II. ) Baskı: 1. Baskı – 2011 – 2. Baskı - 2013 Türü: Masal - Öykü Sayfa Sayısı: 96 Üst Fiyatı: 8 TL Çıkış Tarihi: Ocak 2013 Editörü: Nurgül Ateş Sayfa Tasarımı: Murat Aksoy Kapak Resmi ve İç Desenler: Zeynep Özatalay Yayınevi: Çizmeli Kedi Yayınevi Erişim: 0216 405 14 97 – 0216 405 14 98 ISBN: 978-605-4453-07-8 Bulunabileceği Yerler: Tüm kitapçılar, büyük marketler, kitap siteleri, Çizmeli Kedi.

shf-yk-akarsu_031
5 Ürünler

Belirli Referanslar