www.veritakitap.com Zehra Türkiz Özbursalı Verita Yayıncılık Tasarım Reklam Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri’nin (Kısaca “Verita Kitap” olarak anılacaktır.) sunulduğu bir web sitesidir (Kısaca “Web Sitesi” olarak anılacaktır.) “Web Sitesi”ne girmeniz veya “Web Site”sinde yer alan “Hizmetler”den yararlanabilmeniz, Zehra Türkiz Özbursalı Verita Yayıncılık Tasarım Reklam Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri ile aranızda belirlenmiş yazılı hukuki koşullara tabidir. Bu nedenle lütfen aşağıdaki koşulları okuyunuz.

1.Web Sitesi’ne girmeniz ve/veya burada sunulan hizmetleri kullanmanız, kullanım koşullarını okuyup kabul ettiğiniz anlamına gelir; ayrıca tarafınızdan oluşturulan bir kabul beyanına gerek yoktur.

2.Web Sitesi’ni kullanmaya başladığınız andan itibaren, gerek bu Web Sitesi, gerekse bağlantılı diğer web site ve sosyal iletişim kanalları yoluyla sunulan her türlü hizmet ve ticari olanaklara ulaşım, kullanma ve faydalanma haklarına sahip olursunuz.

3.Verita Kitap’ın, sunduğu herhangi bir hizmet için açık beyanınızı talep ettiği durumlarda “kabul ediyorum” ve “onaylıyorum” adımlarını seçmek suretiyle yazılı kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

4.Web Sitesi’nde sunulan bazı hizmetlerde geçerli olmak üzere özel ek hüküm ve koşullar geçerli olabilir.

5.Kullanım ve Gizlilik koşullarıyla ilgili olarak çekinceleriniz varsa ya da burada yazılı koşulları yerine getiremeyeceğinizi; kabul ve onay koşullarına uyamayacağınızı düşünüyorsanız, Web Sitesi’ni ve sunulan hizmetleri kullanmayınız.

6.Verita Kitap, önceden haber vermeksizin üyelik koşullarını, Web Sitesi’nde sunduğu hizmetleri, kullanım koşullarını değiştirebilir, yenileyebilir, ek koşullar getirebilir. Yapılan tüm değişiklikler Web Sitesi’nde yazılı olarak yayınlandıkları tarihte yürürlüğe girmiş ve o andan itibaren Web Sitesi’nin kullanımında söz konusu değişiklikler kabul edilmiş sayılır.

İÇERİK VE HİZMET KULLANIMI, BU KULLANIMDAN DOĞAN SORUMLULUKLAR:

1.Verita Kitap’ın Web Sitesi’nde sunduğu hizmetlerin kullanımı yasal mevzuatın ve burada yazılı olarak belirtilen koşulların izin ve sınırlamalarına tabidir.
2.Web Sitesi ve Hizmetlerini 18 yaşından küçükler kullanamaz.
3.Web Sitesi içeriği olarak kullanılan kitap, marka, logo, her türlü tanıtım materyali, bilgi, haber, yazılı metin, reklam, eleştiri, ilan, video, görsel imaj, resim,illüstrasyon, fotoğraf, ses ve müzik, bilişim malzemesi ve benzeri içerik doğrudan Verita Kitap tarafından yayınlanabilir.
4.Verita Kitap, başka web sitelerinden aktarılmış olan bilgilerin doğru ve güvenilir olduğunu taahhüt etmez ve hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmez. 
5.Kullanıcıların, Web Sitesi’ndeki bazı hizmetlerden yararlanmak için üyelik formunu doldurup üye olması ve iletişim bilgilerini iletmesi gerekebilir.
6.Kullanıcıların Verita Kitap’ın açık ve yazılı onayı olmadıkça Web Sitesi sayfalarını, hizmet veya hizmet içeriğini kullanmak suretiyle ticari amaçlı ilan verme, reklam yapma; ticari faaliyette bulunma hakkı yoktur. 
7.Verita Kitap, Web Sitesi ve Hizmetleri dilediği gibi belirleme hakkına sahiptir; Web Sitesi ve Hizmetlerle doğrudan ilişkili olan ya da olmayan reklam ve promosyonları kullanabilir, reklam tarifelerini önceden haber vermeksizin ve uygun gördüğü zamanlarda değiştirebilir.
8.Kullanım koşullarını kabul ederek Web Sitesi’nden yararlanma durumunda, kullanıcı yaptığı bütün işlemlerle ilgili sorumluluğunu da kabul edilmiş sayılır.
9.Verita Kitap, Web Sitesi üzerinden sağlanmış olan içerik ve hizmetlerin hukuka aykırı, kanunsuz ya da hatalı kullanım durumlarında ortaya çıkabilecek hukuki, mali, maddi ve manevi sonuçlardan; kâr, zarar ve gelir kayıplarından sorumlu değildir.
10.Web Sitesi üzerinden kullanıcılar arası iletişim durumunda sorumluluk, iletişim halindeki taraflara aittir. Verita Kitap bu gibi durumlarda veri güvenliği ve art niyetli davranışlarla ilgili sorumluluk kabul etmez, taraflara herhangi bir taahhütte bulunmaz.